Tropické ostrovy (Tropical Islands) Německo Ostatní 21.03.15-21.03.15

Hlavní strana » Německo » Ostatní » Tropické ostrovy (Tropical Islands)

Tropické ostrovy (Tropical Islands)

Německo - Ostatní

Ověření volných kapacit
Termín: (so) 21.03.15 - (so) 21.03.15 Zvolit jiný termín
Počet dní: 1 den Ubytování: Viz popis zájezdu
Doprava: Autobusová Stravování: Vlastní
Zaměření: Pobytové Cena od: 1 390 Kč
SLEVY PRO TENTO ZÁJEZD:
děti
Tento zájezd se již uskutečnil a nebo je bohužel již vyprodán. Podívejte se na alternativní nabídky, či nám zašlete poptávku a my pro Vás připravíme nabídku aktuálních exotických zájezdů dle Vašich přání.

Doklady a víza Tropické ostrovy (Tropical Islands) (Německo - Ostatní)

Při cestách do zahraničí si nezapomeňte zkontrolovat platnost Vašeho pasu či dalších dokladů potřebných ke vstupu do této země!

Více informací o potřebných dokladech, informace o celních předpisech, počasí a podnebí v zemi, zdravotních rizicích a možných očkováních a důležitá telefonní čísla v zemi nalezenete na stránkách:

Německo - Ostatní: dovolená a last minuteNěmecko - Ostatní: dovolená a zájezdy


Popis exotického zájezdu

Trasa

Trasa 1: Praha (N. Butovice), Slaný, Louny, Most, Teplice Trasa 2: Jičín, Mladá Boleslav, Ústí nad Labem

Cena zahrnuje

• dopravu autokarem, průvodce • celodenní vstupenku • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Program zájezdu

V časných ranních hodinách odjezd do Německa. Příjezd po cca 4 hodinách do aquaparku Tropical Islands, areálu, který se nachází u Berlína, kde najdete nejen překrásné bílé písečné pláže, největší vnitřní tropický prales, modré laguny, tropické vesnice, ale především spoustu zábavy, show a legrace v příjemných 25 °C. Nabízejí se zde dobrodružná safari pralesem, dětské kluby, vodní hry, největší skluzavka v Německu, masáže, restaurace a nákupní centrum. Celodenní pobyt. V podvečerních hodinách odjezd do ČR.

Cestovní pojištění

• cestovní pojištění 30,- Kč na osobu a den • připojištění storna zájezdu (limit plnění storna 6 000,- Kč) 30,- Kč za zájezd

Informace

Změna programu vyhrazena.

Název destinace podle CK: Německo - ostatní

Německo - Ostatní: Půjčení auta

Chcete-li si půjčit auto v průběhu Vaší dovolené v destinaci Ostatní a pořádně prozkoumat okolí, neváhejte a využijte služby naší autopůjčovny v Německo - Ostatní. Poznávejte krásy i mimo hlavní turistické trasy, navíc za skvělou cenu a s jistotou bezpečí u největší světové autopůjčovny. Půjčení auta v Německo - Ostatní je přitom velice jednoduché - vyberete si z nabídky mnoha vozů, vyřídíte si kompletní pojištění, abyste nemuseli platit ani v případě případné havárie, a to vše online a za skvělou cenu! Nemusíte se tak ničeho bát a jen si užívat Vaši dovolenou v Německo - Ostatní se zapůjčeným vozem dle Vašeho výběru.

Německo - Ostatní: Levné cestovní pojištění včetně pojištění storna

Chcete-li jet na dovolenou do Německo - Ostatní s klidným srdcem, jistě hledáte levné cestovní pojištění, případně levné pojištění právní odpovědnosti na cesty. Neváhejte a využijte naši nabídku cestovního pojištění a pojištění právní odpovědnosti, které Vám nabízíme ve spolupráci s největšími a prověřenými pojišťovnami za skvělou cenu, neboť je vše vyřízeno kompletně online! Neztrácejte čas a pojistěte si Váš klid v destinaci Německo - Ostatní s cestovním pojištěním již za 17 Kč/den!

TERMÍN CENA OD DNÍ DOPRAVA ODJEZD STRAVA
březen 2015
(so) 21.03.15 - (so) 21.03.15od 1 390 Kč1 denAutobusováPrahaVlastní

Kalkulace ceny exotického zájezdu

Pošlete nám nezávaznou rezervaci Vámi zvoleného exotického zájezdu, zajistíme Vám jej za nejnižší možnou aktuální cenu na trhu!

Základní služby

Cena za dospělou osobu

Sedadlo

1590 Kč !

Cena za dospělou osobu - Senior od 65 let

Sedadlo

1390 Kč !

Cena za dítě - Cena za dítě ( do 6 let)

Sedadlo

890 Kč !

Cena za dítě - Cena za dítě (od 6 do 14 let)

Sedadlo

1390 Kč !
Celková cena zájezdu*: 0 Kč

Jestliže chcete objednat zájezd pro více než 20 osob, popř. máte jiné specifické požadavky, prosím uveďte je do kolonky Vzkaz, případně nás kontaktujte. Děkujeme!

* Konečnou cenu Vám potvrdí náš operátor.

Nezávazná rezervace zájezdu

Jméno:Příjmení:
Telefon:E-mail:
Počet dospělých osob:Počet dětí:
Vzkaz:
Upřednostňuji, abyste mne kontaktovali:   telefonem
   emailem
Zájezd chci koupit na splátky

Chcete-li koupit zájezd na splátky, vyplňte prosím do kolonky Vzkaz Vaši adresu trvalého bydliště. Je to potřebný údaj k vyřízení žádosti o poskytnutí úvěru u Home Creditu.

Zájezd chci zaplatit poukázkami

Do kolonky Vzkaz prosím uveďte, jaké poukázky máte k dispozici a v jaké hodnotě.

Souhlasím se všeobecnými podmínkami

Ptejte se a hodnoťte tento zájezd!

Všechny exotické dovolené, které nabízíme, jsou pečlivě prověřeny. Jelikož nabízíme služby nejvyšší kvality, je pro nás důležité, abychom prodávali pouze zájezdy prověřených a řádně pojištěných cestovních kanceláří. Naším cílem je Vaše maximální spokojenost, neboť pouze tak BaoBao.cz doporučíte i svým známým a kamarádům.

Garantujeme Vám nejnižší ceny všech exotických zájezdů, které nabízíme. Na trhu neexistuje lepší nabídka.. Není se proto potřeba obávat, že byste jinde našli zájezd levněji než u nás. Ceny neustále aktualizujeme!

Rezervace exotického zájezdu na BaoBao.cz je skutečně nezávazná. Chceme, abyste měli všechny potřebné informace dříve, než podepíšete smlouvu a koupě zájezdu se pro Vás stane závaznou. Proto u nás nic neriskujete a Vaši exotickou dovolenou si můžete vybírat opravdu v klidu!

Právě si prohlížíte detailní informace o zájezdu Tropické ostrovy (Tropical Islands), na kterém navštívíte zemi Německo a destinaci Ostatní v termínu od 21.03.15 do 21.03.15. Dovolená se zaměřením Pobytové, kdy Vás do destinace Německo-Ostatní dostane doprava Autobusová z Praha. K ubytování Vám poslouží Viz popis zájezdu a stravování zde bude Vlastní.

BaoBao.cz - exotická dovolená
Zavřít

Hledám poradcehledám poradce...
Skrýt/ZobrazitVáš osobní poradce
Váš poradce

povinnéJméno:
povinnéPříjmení:
volitelnéVáš telefon:
povinnéVáš email:
povinnéVaše přání:
Skrýt/ZobrazitHistorie zájezdů
Zavřít formulář

Poslat na email

Doprava: Cena již od:
Ubytování:
Stravování:

Volitelné, doporučujeme vyplnit Z Vaší emailové adresy:
Povinné, více příjemců oddělte středníkem ; (bez mezer!) Na emailovou adresu:
Povinné Předmět:
Povinné Zpráva: