Tropické ostrovy (Tropical Islands) Německo Ostatní -

Hlavní strana » Německo » Ostatní » Tropické ostrovy (Tropical Islands)

Tropické ostrovy (Tropical Islands)

Německo - Ostatní

Termíny nejsou k dispozici.
Tento zájezd se již uskutečnil a nebo je bohužel již vyprodán. Podívejte se na alternativní nabídky, či nám zašlete poptávku a my pro Vás připravíme nabídku aktuálních exotických zájezdů dle Vašich přání.

Doklady a víza Tropické ostrovy (Tropical Islands) (Německo - Ostatní)

Při cestách do zahraničí si nezapomeňte zkontrolovat platnost Vašeho pasu či dalších dokladů potřebných ke vstupu do této země!

Více informací o potřebných dokladech, informace o celních předpisech, počasí a podnebí v zemi, zdravotních rizicích a možných očkováních a důležitá telefonní čísla v zemi nalezenete na stránkách:

Německo - Ostatní: dovolená a last minuteNěmecko - Ostatní: dovolená a zájezdy


Popis exotického zájezdu

Trasa

Trasa 1: Praha (N. Butovice), Slaný, Louny, Most, Teplice Trasa 2: Jičín, Mladá Boleslav, Ústí nad Labem

Cena zahrnuje

• dopravu autokarem, průvodce • celodenní vstupenku • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Program zájezdu

V časných ranních hodinách odjezd do Německa. Příjezd po cca 4 hodinách do aquaparku Tropical Islands, areálu, který se nachází u Berlína, kde najdete nejen překrásné bílé písečné pláže, největší vnitřní tropický prales, modré laguny, tropické vesnice, ale především spoustu zábavy, show a legrace v příjemných 25 °C. Nabízejí se zde dobrodružná safari pralesem, dětské kluby, vodní hry, největší skluzavka v Německu, masáže, restaurace a nákupní centrum. Celodenní pobyt. V podvečerních hodinách odjezd do ČR.

Cestovní pojištění

• cestovní pojištění 30,- Kč na osobu a den • připojištění storna zájezdu (limit plnění storna 6 000,- Kč) 30,- Kč za zájezd

Informace

Změna programu vyhrazena.

Název destinace podle CK: Německo - ostatní

Německo - Ostatní: Půjčení auta

Chcete-li si půjčit auto v průběhu Vaší dovolené v destinaci Ostatní a pořádně prozkoumat okolí, neváhejte a využijte služby naší autopůjčovny v Německo - Ostatní. Poznávejte krásy i mimo hlavní turistické trasy, navíc za skvělou cenu a s jistotou bezpečí u největší světové autopůjčovny. Půjčení auta v Německo - Ostatní je přitom velice jednoduché - vyberete si z nabídky mnoha vozů, vyřídíte si kompletní pojištění, abyste nemuseli platit ani v případě případné havárie, a to vše online a za skvělou cenu! Nemusíte se tak ničeho bát a jen si užívat Vaši dovolenou v Německo - Ostatní se zapůjčeným vozem dle Vašeho výběru.

Kalkulace ceny exotického zájezdu

Pošlete nám nezávaznou rezervaci Vámi zvoleného exotického zájezdu, zajistíme Vám jej za nejnižší možnou aktuální cenu na trhu!

* Konečnou cenu Vám potvrdí náš operátor.

Nezávazná rezervace zájezdu

Jméno:Příjmení:
Telefon:E-mail:
Počet dospělých osob:Počet dětí:
Vzkaz:
Upřednostňuji, abyste mne kontaktovali:   telefonem
   emailem
Zájezd chci koupit na splátky

Chcete-li koupit zájezd na splátky, vyplňte prosím do kolonky Vzkaz Vaši adresu trvalého bydliště. Je to potřebný údaj k vyřízení žádosti o poskytnutí úvěru u Home Creditu.

Zájezd chci zaplatit poukázkami

Do kolonky Vzkaz prosím uveďte, jaké poukázky máte k dispozici a v jaké hodnotě.

Souhlasím se všeobecnými podmínkami. Pořadatel: Čedok

Ptejte se a hodnoťte tento zájezd!

Všechny exotické dovolené, které nabízíme, jsou pečlivě prověřeny. Jelikož nabízíme služby nejvyšší kvality, je pro nás důležité, abychom prodávali pouze zájezdy prověřených a řádně pojištěných cestovních kanceláří. Naším cílem je Vaše maximální spokojenost, neboť pouze tak BaoBao.cz doporučíte i svým známým a kamarádům.

Garantujeme Vám nejnižší ceny všech exotických zájezdů, které nabízíme. Na trhu neexistuje lepší nabídka.. Není se proto potřeba obávat, že byste jinde našli zájezd levněji než u nás. Ceny neustále aktualizujeme!

Rezervace exotického zájezdu na BaoBao.cz je skutečně nezávazná. Chceme, abyste měli všechny potřebné informace dříve, než podepíšete smlouvu a koupě zájezdu se pro Vás stane závaznou. Proto u nás nic neriskujete a Vaši exotickou dovolenou si můžete vybírat opravdu v klidu!

Právě si prohlížíte detailní informace o zájezdu Tropické ostrovy (Tropical Islands), na kterém navštívíte zemi Německo a destinaci Ostatní v termínu od do . Dovolená se zaměřením Pobytové, kdy Vás do destinace Německo-Ostatní dostane doprava z . K ubytování Vám poslouží a stravování zde bude .

BaoBao.cz - exotická dovolená
Zavřít

Hledám poradcehledám poradce...
Skrýt/ZobrazitVáš osobní poradce
Váš poradce

povinnéJméno:
povinnéPříjmení:
volitelnéVáš telefon:
povinnéVáš email:
povinnéVaše přání:
Skrýt/ZobrazitHistorie zájezdů
Zavřít formulář

Poslat na email

Doprava: Cena již od:
Ubytování:
Stravování:

Volitelné, doporučujeme vyplnit Z Vaší emailové adresy:
Povinné, více příjemců oddělte středníkem ; (bez mezer!) Na emailovou adresu:
Povinné Předmět:
Povinné Zpráva: